Okna a dveře do Vaší domácnosti

Plastová střešní okna

Plastová střešní okna se hodí samozřejmě spíše do rodinných baráků, neboť v bytech byste je asi neměli kam dát, pokud nebydlíte v podkroví.

Plastových střešních oken je pak samozřejmě veliké množství druhů, přičemž výroba probíhá v drtivé většině případů u společností, ve kterých si je také můžete zakoupit. Takových společností je pak poměrně veliké množství. Mezi velice oblíbené patří například střešní okna TOSO.

Plastová střešní okna Toso jsou vyráběny v elegantním bílém provedení, přičemž nároky na údržbu jsou opravdu velice málo, téměř žádné. Vyznačují se také velikou odolností proti vlhkosti. Hodí se tedy například do místností, které jsou poměrně náchylné na vlhkost, jako třeba podkroví a tak podobně. Plastové profily rámu i křídel jsou vícekomorové a mají ocelovou vyztuženou armaturu.

Komory jsou pak samozřejmě vyplněny izolačním materiálem, což ještě umocňuje izolační vlastnosti. Okna jsou opatřena sklem, které má dvě vrstvy, což také napomáhá tepelné izolaci. To oceníte samozřejmě v zimních obdobích, kdy se do domu nedostává zima a v parných letních obdobích, kdy zamezujete vstupu tepla do domu. Kliky u Toso oken jsou vyráběny z leštěného zinku, přičemž pomocí kliky můžeme okno nastavit celkově do tří poloh.

Jedná se o dvě různé pozice umožňující pasivní větrání a pak samozřejmě pozice úplného otevření. Pokud jde o montáž Toso střešních oken, tak ta je velice jednoduchá, přičemž si je můžete dokonce nainstalovat sami.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Plastová okna a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.